Rozdrabniacz Mh 2800 (nożowy)

Numer produktu: 112854
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Rozdrabniacz nożowy z mocnym silnikiem 2800W
  • Duży , zintegrowany kosz z półprzezroczystego tworzywa sztucznego
  • Stabilna obudowa z kołami XL dla bezpiecznego transportu
  • Cicha praca
  • Grubość gałęzi do max. 40 mm
  • Idealny do świeżych gałęzi, a także do miękkich, liściastych odpadów ogrodowych
  • W zestawie popychacz do materiału roślinnego
W teście rozdrabniaczy ogrodowych przeprowadzonym przez magazyn AllesBeste AL-KO Easy Crush MH 2800 jest urządzeniem wyróżnionym przede wszystkim za mocną redukcję materii organicznej. Ponadto jest to najcichszy rozdrabnicz w teście.

Dane techniczne

System tnący nożowy
Waga netto w kg 25 KG
Max. Średnica gałęzi w cm 40 CM
Poziom hałasu w dB(A) 102
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Moc silnika w W 2800 W
Możliwość zam. zaczepu Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 104
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Linia Comfort
Wymagane napięcie sieciowe V. 230 V
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Marka AL-KO
pojemność kosza 48 L
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.