ROZDRABNIACZ TCS DUOTEC 2500 SOLO

Numer produktu: 119684 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc: 2 900 W / 230 V
  • System tnący: nożowy
  • ⌀ gałęzi: 4 cm
  • Wyłącznik zeronapięciowy: Tak
  • Bezpieczniki: 16 A
  • Obudowa: Stal
  • Waga: 51 kg

Rozdrabniacz do gałęzi – TCS 2500 DUOTEC SOLO BY AL-KO

Rozdrabniacz do gałęzi ze specjalną technologią noży jest idealnym pomocnikiem w Twoim ogrodzie. Rozdrobniony materiał może być użyty do ściółkowania rabat gdzie skutecznie zastąpią korę – rozkłada się je wówczas wokół roślin w kilkucentymetrowej warstwie. Taka ściółka chroni podłoże przed nadmiernym przesychaniem i zachwaszczeniem, a w okresie zimowym zapobiega głębokiemu przemarzaniu lub jako cenny materiał na kompost. Można też wysypać nimi ścieżki w ogrodzie. Takie nawierzchnie bardzo ładnie wyglądają w warzywnikach oraz ogrodach utrzymanych w naturalnym stylu. Podobnie będą się prezentować w ogrodowych placach zabaw. Co więcej, już 10-15 cm warstwy ściółki uchroni nasze dzieci przed uniknięciem bolesnych stłuczeń, także przy upadkach z wysokości.

 

Szczegóły techniczne TCS 2500 DUOTEC SOLO BY AL-KO

Rozdrabniacz TCS Duotec 2500 z innowacyjnym zespołem tnącym z pochylonymi nożami. Dodatkowy nóż na tarczy nożowej służy do wstępnego rozdrabniania odpadów i gwarantuje najlepsze rezultaty.

Dzięki dużemu zbiornikowi głównemu na produkty miękkie i oddzielnemu podajniku do gałęzi o średnicy do 40 mm, rozdrabniacz nożowy zapewnia aktywne wsparcie w pracach ogrodniczych. Pracuj szybko dzięki wcześniejszemu siekaniu w innowacyjnym zespole tnącym z silnikiem o mocy 2 500 W. Bezpieczny stojak dzięki dużej szerokości podwoziu i możliwość transportu dzięki stabilnym, łożyskowanym kołom XXL. Wysokość rozdrabniacza to 135 cm, a waga wynosi 51 kg.

Dzięki ulepszonemu systemowi napełniana z dużym lejem napełniającym i oddzielnym podajnikiem gałęzi, urządzenie rozdrabnia Twoje odpady ogrodowe na bardzo małe częsci.

 

Sprzedaż rozdrabniacza do gałęzi TCS 2500 DUOTEC SOLO BY AL-KO

Rozdrabniacz do gałęzi można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

 

...

Dane techniczne

Numer produktu 119684
EAN 4003718353723
Waga netto w kg 51 KG
Max. Średnica gałęzi w cm 4 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium

Engine

Moc silnika w W 2500 W

Traction System

Koła z łożyskami kulkowymi tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.36MB)
Deklaracje zgodności Download (69.7KB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.