CENTRALA INNOGY SMARTHOME

Numer produktu: 127420
PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Brama sieciowa do podłączenia Robolinho® z internetem
  • Łatwe sterowanie robotem Robolinho®
  • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki szyfrowanej transmisji radiowej
  • Kompatybilna z otwartym światem urządzeń innogy SmartHome
  • Łatwa i szybka instalacja

Dzięki bramie sieciowej innogy możesz za pośrednictwem routera łatwo podłączyć Robolinho® do Internetu, umożliwiając zdalny dostęp do twojego robota koszącego.


Centrala SmartHome innogy

Jeśli chcesz sterować robotem Robolinho® za pomocą smartfona, tabletu lub komputera, potrzebujesz połączenia z Internetem. Zrobisz to w kilku krokach dzięki centrali SmartHome innogy. Instalacja bramy sieciowej innogy jest szybka i łatwa: wystarczy ją postawić lub zawiesić na ścianie i podłączyć do routera. Wszystkie dane, wymieniane w celu sterowania urządzeń za pomocą centrali SmartHome, są szyfrowane. Dostęp do bramy sieciowej umożliwia komputer, tablet lub smartfon - za pośrednictwem sieci WLAN. Robot Robolinho® jest sterowany za pomocą aplikacji AL-KO inTouch, którą można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store.

Dane techniczne

Marka solo® by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.