DEFLEKTOR POKOSU LINIA COMFORT

Numer produktu: 127488 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wysoka jakość materiałów
  • Pasuje do wszystkich traktorów Comfort solo® by AL-KO, które nie mają wyrzutu bocznego
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej

Deflektor pokosu linia Comfort

Deflektor pokosu jest niezbędnym akcesorium, jeśli chcesz kosić trawę traktorem ogrodowym solo® by AL-KO z wyrzutem tylnym.

 

Szczegóły techniczne deflektora pokosu linii Comfort

Jeśli posiadasz traktor ogrodowy solo® by AL-KO, który nie zawiera w standardzie wyrzutu bocznego, to możesz go doposażyć w łatwy sposób montując deflektor pokosu dzięki czemu będziesz mógł zostawić pokos na trawniku podczas koszenia.

 

Sprzedaż deflektora pokosu linii Comfort

Deflektor pokosu linia Comfort można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127488
EAN 4003718059281
Marka solo® by AL-KO
Linia COMFORT pro

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.