DEFLEKTOR POKOSU sbA DO RIDER R7

Numer produktu: 127534 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wysoka jakość materiałów
  • Pasuje do Ridera R7-63.8 A oraz R7-62.5 HD
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej

Deflektor pokosu sbA do Rider R7

Deflektor pokosu jest niezbędnym akcesorium, jeśli chcesz kosić trawę riderem ogrodowym solo® by AL-KO z wyrzutem tylnym.

 

Szczegóły techniczne deflektora pokosu sbA do Rider R7

Jeśli posiadasz rider ogrodowy solo® by AL-KO, który nie zawiera w standardzie wyrzutu bocznego, to możesz go doposażyć w łatwy sposób montując deflektor pokosu dzięki czemu będziesz mógł zostawić pokos na trawniku podczas koszenia.

 

Sprzedaż deflektora pokosu sbA do Rider R7

Deflektor pokosu sbA do Rider R7 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127534
EAN 4003718059793
Linia COMFORT pro
Marka solo® by AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.44MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.