Funkcja Pamięci Premium

Numer produktu: 127740 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Niezawodna i bezpieczna regulacja wysokości cięcia
  • Koniec z przypadkową zmianą wysokości cięcia
  • Z czytelnym okienkiem kontrolnym
  • Innowacyjna funkcja znacznie ułatwiająca pracę
  • Do traktorów AL-KO Premium

 Nasza innowacyjna funkcja pamięci wysokości cięcia

Ułatw sobie pracę dzięki naszej funkcji pamięci, która umożliwia bardziej niezawodne i szybsze ustawianie wysokości cięcia. Zapisywanie ulubionej wysokości cięcia i zapobieganie przypadkowym zmianom wysokości cięcia. Ostry sygnał ostrzegawczy w przypadku zmiany wysokości cięcia. Dzięki okienku kontrolnemu ustawiona wysokość cięcia jest zawsze widoczna. Odpowiednie akcesoria do kosiarek samojezdnych AL-KO z serii Premium od roku modelowego 2013.

Kup funkcję pamięci wysokości koszenia AL-KO

Kup funkcję pamięci wysokości koszenia już teraz w naszym sklepie internetowym lub u jednego z naszych wyspecjalizowanych sprzedawców. Dla dodatkowego komfortu polecamy nasze podłokietniki (nr art. 127730).

...

Dane techniczne

Numer produktu 127740
EAN 4003718064957
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.