KOŁA ROLNICZE 23", PARA

Numer produktu: 127578 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Łatwa instalacja
  • Zapewniają bardzo dobrą przyczepność
  • Zestaw składający się z dwóch kół
  • Duży bieżnik

Koła rolnicze 23”, para

Koła rolnicze 23” zapewniające bardzo dobrą przyczepność w trudnym terenie podczas pracy w ogrodzie jak i na polu.

 

Szczegóły techniczne kół rolniczych 23”, para

Zestaw składający się z 2 tylnych opon 23 cali z dużym bieżnikiem zapewniającym dobrą przyczepność na trudnym, nierównym terenie. Pasują do prawie wszystkich modeli traktorów ogrodowych solo® by AL-KO z linii Comfort i Premium.

 

Sprzedaż kół rolniczych 23”, para

Koła rolnicze 23”, para można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127578
EAN 4003718060928
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (100.33MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.