Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

Kosa Mt BCA 4235.2 solo® by AL-KO 36 V

Numer produktu: 127463 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka podkaszarki do narzędzia wielofunkcyjnego Multitool MT 42
  • Nóż do precyzyjnego przycinania i koszenia
  • Szerokość cięcia 25,5 cm / 35 cm
  • Mocny, bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 550 W zapewniający łatwe koszenie
  • Ciche, bezemisyjne i niezależne od sieci urządzenie - dzięki akumulatorowemu zasilaniu solo® by solo® by AL-KO 36 V

 

Przystawka BCA 4235 do narzędzia Multitool MT42 pozwala na dokładną, wydajną pielęgnację ogrodu. Urządzenie zostało przygotowane z myślą o wymagających ogrodnikach.

 

Końcówka BCA 4235 do narzędzia uniwersalnego MT 42

By móc korzystać z końcówki BCA 4235 wymagana jest jednostka bazowa Sola by AL-KO MT 42. Jeśli Dzięki końcówce można łatwo przekształcić jednostkę z przystawką BCA 4235 w podkaszarkę do trawy lub kosę. Podłączenie końcówki jest proste i bardzo szybkie.

Można także podłączyć głowią z żyłką do prezycjnego koszenia trawy w narożnikach, wokół drzew. Dzięki lekkiej osłonie o niskim poziomie wibracji możesz precyzyjnie przycinać i kosić - w delikatnej pozycji. Dzięki zasilaniu bateryjnemu podstawowego urządzenia, zapewniony jest duży promień działania z dużą swobodą ruchu, bez martwienia się o długość lub pozycję kabla. Urządzenie jest ciche, bezemisyjne i łatwe w czyszczeni. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, podkaszarka nie potrzebuje zbędnego kabla.

 

Dane techniczne końcówki AL-KO BCA 4235

Dzięki wymiennej głowicy tnącej urządzenie jest wszechstronne. Można podłączyć 25,5 cm metalowy lub głowicę żyłkową o szerokości cięcia do 35 cm. W celu indywidualnego precyzyjnego przycinania zielonych obszarów można łatwo ustawić optymalną długość żyłki podczas koszenia, uderzając dnem głowicy o powierzchnie.
Bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 550 W zapewnia niezbędną moc do koszenia.
Pełne naładowanie akumulatora solo® by solo® by AL-KO 36 V umieszczonym w narzędziu podstawowym MT 42 można pozwala na pracę maksymalnie 120 minut. Pusta bateria ładowana jest przy pomocy poręcznej ładowarki w około 2,5 godziny.

 

Sprzedaż końcówki podkaszarki BCA 4235 (do narzędzia uniwersalnego Multitool)

Końcówkę podkaszarki BCA 4235 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Uwaga: by móc używać urządzenia należy zaopatrzyć się w narzędzie wielofunkcyjne MultiTool MT 42

 

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO Power 36V
Waga netto w kg 1.9 KG
powierzchnia do mkw 470 QM
Średnica gwintu (mm) 2 MM
Kompatybilne baterie 127390
Średnica wału w mm 24 MM
Żyłka tnąca w cm 36 CM
Długość cięcia w cm 26 CM
Marka solo® by AL-KO
Instrukcje Download (9.15MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.