ŁAŃCUCHY NA KOŁA 20", PARA

Numer produktu: 127333 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wielkość: 20”
  • Wysoka jakość materiałów
  • Odpowiednie dla rozmiaru opon 20 x 10.0-8
  • Trwała konstrukcja
  • Zestaw składający się z kompletu 2 sztuk łańcucha

Łańcuchy na koła 20”, para

Dzięki łańcuchom na koła zapewniasz sobie bezpieczną pracę i dobrą przyczepność na śliskim podłożu.

 

Szczegóły techniczne łańcuchów na koła 20”, para

Łańcuchy na koła są przeznaczone do kół traktorów ogrodowych o wymiarach 20 x 10.0 – 8 cm (rozmiar opony x grubość opony – rozmiar felgi). Dzięki poprzecznemu profilowi znacząco poprawiają przyczepność na śniegu i oblodzonej nawierzchni, ale także na mokrej trawie. Łańcuchy na koła są wykonane z hartowanej stali z ocynkowaną powierzchnią, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Montaż łańcuchów jest prosty i nieskomplikowany.

 

Sprzedaż łańcuchów na koła 20”, para

Łańcuchy na koła 20” można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127333
EAN 4003718055306
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.