NÓŻ Z DYSKIEM ROBO GEN III 230

Numer produktu: 127544 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pasuje do Robolinho®:
  • 1200 W
  • 2000 W
127527
KOSIARKA ROBOT 1200 I SOLO BY AL-KO Szczegóły
127529
KOSIARKA ROBOT 2000 I SOLO BY AL-KO Szczegóły
127570
ROBOLINHO 1200 W SOLO BY AL-KO Szczegóły
127571
ROBOLINHO 2000 W SOLO BY AL-KO Szczegóły

Tarcza tnąca wraz z nożami

Oryginalna tarcza tnąca AL-KO o szerokości koszenia 23 cm do robotów koszących Robolinho®.

 

Szczegóły techniczne tarczy tnącej wraz z nożami

Noże tnące są już zamontowane. System podwójnych noży do mulczowania zmniejsza zabrudzenie obudowy i poprawia jakość koszenia trawnika. Hartowane noże mają długą żywotność i dzięki temu rzadziej należy je wymieniać.

Pasuje do Robolinho®:

·         1200 W

·         2000 W

 

Sprzedaż tarczy tnącej wraz z nożami

Tarczę tnącą wraz z nożami można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127544
EAN 4003718060287
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.