NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU MT HTA 4245.2

Numer produktu: 127646 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka do bazy MT 42.2 (127633)
  • Silnik bezszcztokowy
  • Długość: 135 cm
  • Długość prowadnicy: 45 cm
  • Grubość cięcia: 2,8 cm
  • Kąt obrotu: 270° / 9 pozycji
  • Prędkość: 1 200 obr./min (Eco)
  • Prędkość: 1 500 obr./min (Power)
  • Waga: 2,3 kg

Najczęściej kupowane razem

554,00 zł
Ten produkt
554,00 zł
Duża ilość
93,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.201,00 zł *

Nożyce do żywopłotu MT HTA 4245.2

Bezprzewodowe i bez emisyjne przycinanie żywopłotów dzięki nasadce podkaszarki MT HTA 4245.2. Jeśli posiadasz akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne AL-KO MT 42.2 (127633), możesz użyć tej końcówki do łatwego przekształcenia podstawowego urządzenia bazowego w nożyce do żywopłotu na wysięgniku. To Twój pożyteczny pomocnik przy najważniejszych pracach w Twoim ogrodzie w domu. Dzięki systemowi szybkiej wymiany końcówek mocowanie przystawek jest dziecinnie proste.

 

Szczegóły techniczne nożyc do żywopłotu MT HTA 4245.2

Dzięki regulacji kąta nachylenia głowicy tnącej gwarantowana jest duża swoboda podczas pracy. Łatwa regulacja kąta nachylenia za pomocą naciśnięcia przycisku jest szczególnie przydatna w przypadku nieregularnych krzewów. Dzięki bez narzędziowemu systemowi szybkiej wymianie nasadek, końcówki można wymienić w mgnieniu oka.

Dzięki 9 stopniowej regulacji kąta uzyskuje się duży promień pracy do 270°. Dzięki temu nasadka do żywopłotu nadaje się do bardzo precyzyjnego cięcia i łatwego przycinania żywopłotów. Nóż o długości cięcia 45 cm, obracający się w przeciwnych kierunkach, napędzany niskowibracyjnym, wydajnym silnikiem bezszczotkowym o mocy 280 W, zapewnia szybkie, mocne i precyzyjne cięcie.

Produkt jest używany cicho i bez emisji -  i dlatego może być używany o różnych porach dnia.

Podczas używania narzędzia ani przewód elektryczny nie przeszkadza, ani ciężki silnik spalinowy - to spore odciążenie, zwłaszcza przy pracach wysoko nad głową.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

Kompatybilne z:

·         Baza MT 42.2 (127633)

·         Przedłużka MT MTA 42.2 (127647)

 

Sprzedaż nożyc do żywopłotu MT HTA 4245.2

Nożyce do żywopłotu można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO Power 36V
Waga netto w kg 2.3 KG
Waga brutto w kg 3.04 KG
Długość kartonu w cm 80 CM
Kompatybilne baterie 113280, 113281, 113524
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Długość cięcia w mm 45 MM
Regulacja kąta nachylenia Tak
Marka solo® by AL-KO
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 92 MIN
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 73 MIN
Linia Premium
Instrukcje Download (4.16MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.