NOŻYCE MT HTA 4045 ENERGY FLEX

Numer produktu: 113613 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Hedge trimmer attachment for the MT 40 cordless multi-tool base unit
  • 45 cm long diamond-cut safety blade
  • Working height up to 3.5 m with extension shaft
  • Safe, effortless guidance thanks to the carrying strap
  • Quiet, emission-free and independent of the mains with the battery-operated MT 40 basic device from the EnergyFlex family

Końcówka do cięcia żywopłotów do urządzenia podstawowego Multitool MT 36 Li. Wyposażona w przedłużany rękaw, dzięki czemu możecie nią Państwo ciąć również wyższe żywopłoty (do 3,5 m) - bez uciążliwości. Niewielka waga w połączeniu z pasem do noszenia, stanowiącym element wyposażenia, umożliwiają pracę bez zmęczenia. Cicha, bezspalinowa i bez przeszkadzającego kabla.Ostrze można indywidualnie dopasować w 7 ustawieniach.

Z rodziny AL-KO EnergyFlex.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Waga netto w kg 2.3 KG
Silnik Akumulatorowy
Grubość cięcia maks. w mm 20 MM
Długość produktu w cm 211
Długość cięcia w mm 450 MM
Rodzina akumulatorów AL-KO Energy Flex
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Rodzaj noża Ostrzony diamentowo
Skoki w skokach / min 1300
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.