PAS NOŚNY BB40 ENERGY FLEX

Numer produktu: 113786 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pas nośny AL-KO sprawia, że praca narzędziami AL-KO Energy Flex jest jeszcze wygodniejsza. Sprawia, że baterię można nosić na pasku a nie bezpośrednio w urządzeniu.
  • Zwiększa się wygoda pracy. Dodatkowo posiada specjalną wyściółkę
  • Umożliwia swobodę ruchu podczas pracy
  • Relief of the arms. This makes working more comfortable particularly when working for extended periods

 

Pas nośny posiada specjalny adapter, który można podłączyć do:

 

  • Dmuchawa do liści LB 4060
  • Odkurzacz do liści LBV 4090
  • Trymer GT 4030
  • Nożyce do żywopłotu HT 4055
  • Piła łańcuchowa CS 4030
  • Multitool MT 40

 

Sprzedaż pasa nośnego AL-KO Energy Flex BBA 40

 

Pas można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Rodzaj szelek Pas nośny
Silnik Akumulatorowy
Marka AL-KO
Rodzina akumulatorów urządzeni Energy Flex
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Rodzina akumulatorów Energy Flex
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.