Pas Nośny Bta 42 Power Flex

Numer produktu: 127442 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Ergonomiczny system pasów nośnych z torbą na baterię solo® by AL-KO Power Flex
  • Ułatwia pracę
  • Używanie narzędzi z linii solo® by AL-KO PowerFlex
  • Torba składa się z pasków na pas i na ramię
  • W zestawie port USB do ładowania smartfona

 

System pasów nośnych z torbą ułatwia pracę z urządzeniami typu solo® by AL-KO Power Flex – np. akumulatorowe nożyce do żywopłotu HT 4260 i bezprzewodowa piła łańcuchowa CS 4235.

 

 

Pas nośny do akumulatora BTA 42

 

Wygodny system pasów AL-KO wspiera podczas pracy z urządzeniami solo® by AL-KO Power Flex. Praca staje się łatwiejsza i bardziej wygodna - ciężar baterii rozłożony jest na ramionach. Akumulator umieszcza się w kieszeni , którą doczepia się do paska. Bateria zasila urządzenia poprzez kabel. Dodatkowo torba posiada kieszeń na smartphone oraz port USB, który można wykorzystać do ładowania np. telefonu.

 

Sprzedaż pasa nośnego BTA 42

 

Pas nośny można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych , możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Rodzaj szelek Pas nośny na ramię
Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów Power Flex
Marka solo® by AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.