PŁUG DO ODŚNIEŻ. FSP100.5 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127310
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pług śnieżny do łatwego montażu na nośnikach narzędzi AL-KO
  • Wygodna regulacja z poziomu fotela
  • Gumowa listwa chroniąca powierzchnie
  • Szerokość odśnieżania: 100 cm

Nasz nośnik narzędzi (kosiarkę z przednim agregatem) możesz z powodzeniem wykorzystać również zimą jako urządzenie do odśnieżania - po prostu rozszerz swoje urządzenie podstawowe o pług śnieżny FSP 100.5 solo® by AL-KO.


Pług śnieżny FSP 100.5 solo® by AL-KO

Pług śnieżny AL-KO jest odpowiednim akcesorium do nośnika narzędzi AL-KO. Pług o szerokości roboczej 100 cm i łatwym montażu jest ważnym urządzeniem w miesiącach zimowych. Zamontowanie na krawędzi gumowej listwy umożliwia delikatne dla powierzchni odśnieżanie. Solidna konstrukcja z blachy stalowej zapewnia szczególnie długą żywotność. Pług śnieżny można łatwo regulować z poziomu fotela. Do pracy zimą zalecamy wyposażenie nośnika narzędzi AL-KO w odpowiednie łańcuchy śniegowe (nr art. 112985).

Dane techniczne

Marka solo® by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.