Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

PODCINARKA MT BCA 4235.2

Numer produktu: 127642 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka do bazy MT 42.2 (127633)
  • Głowica żyłki Fast & Easy
  • Wysokiej jakości 3-zębne ostrze
  • Mocny, bezszczotkowy silnik
  • Szerokość robocza: żyłka 36 cm
  • Szerokość robocza: nóż 25,5 cm
  • Waga: 1,9 kg

Podcinarka MT BCA 4235.2

Bezprzewodowe i bez emisyjne przycinanie dzięki nasadce podkaszarki MT BCA 4235.2. Jeśli posiadasz akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne AL-KO MT 42.2 (127633), możesz użyć tej końcówki do łatwego przekształcenia podstawowego urządzenia bazowego w wykaszarkę z żyłką lub ostrzem. To Twój pożyteczny pomocnik przy najważniejszych pracach w Twoim ogrodzie w domu. Dzięki systemowi szybkiej wymiany końcówek mocowanie przystawek jest dziecinnie proste.

 

Szczegóły techniczne podcinarki MT BCA 4235.2

Podcinarka absolutnie wszechstronna dzięki wymiennej głowicy tnącej: metalowe ostrze o szerokości koszenia 25,5 cm umożliwia łatwe przebicie się, nawet w trudnym terenie i gęstej trawie. Jednak w mgnieniu oka można ją zastąpić głowica żyłkowa o szerokości roboczej 36 cm. W zestawie głowica żyłkowa Fast & Easy do łatwego i szybkiego nawijania żyłki bez otwierania głowicy żyłkowej.

Produkt jest używany cicho i bez emisji -  i dlatego może być używany o różnych porach dnia.

Podczas używania narzędzia ani przewód elektryczny nie przeszkadza, ani ciężki silnik spalinowy - to spore odciążenie, zwłaszcza przy pracach wysoko nad głową.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V

Kompatybilne z:

·         Baza MT 42.2 (127633)

 

Sprzedaż podcinarki MT BCA 4235.2

Podcinarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 1.9 KG
powierzchnia do mkw 470 QM
Średnica gwintu (mm) 2 MM
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Dzielony wał tak
Średnica wału w mm 24 MM
Żyłka tnąca w cm 36 CM
Długość cięcia w cm 26 CM
Marka solo® by AL-KO
Linia PREMIUM pro
Instrukcje Download (4.12MB)
Deklaracje zgodności Download (152.36KB)
Download (111.32KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.