SZPULA Z ŻYŁKĄ DO GTE

Numer produktu: 112966 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • … Hochwertiger Nylonfaden
  • Ø 1,65 mm (2 x 5 m)
  • Fadennachstellung per Tipp-Automatik
  • Bequem auszuwechseln
  • Inklusive Wickelschutz

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112966
39,00 zł
Ten produkt
385,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

424,00 zł *

numer art. 112926 Duża ilość
385,00 zł *
numer art. 112928 Duża ilość
289,00 zł *
…  

Dane techniczne

Marka AL-KO
Poziom hałasu w dB(A) 94
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.