WALEC OGRODOWY GW 100

Numer produktu: 130539 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Szerokość robocza: 98 cm
  • Waga z wypełnieniem wodą: 140 kg
  • Waga z wypełnieniem piaskiem: 235 kg
  • Walec ogrodowy do traktorów AL-KO i solo® by AL-KO
  • Bardzo solidna i stabilna konstrukcja
  • Do użytku w połączeniu z zaczepem

Najczęściej kupowane razem

numer art. 130539
1.344,00 zł
Ten produkt
113,00 zł
Duża ilość
113,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.570,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Walec ogrodowy GW 100

Do wzmocnienia gleby przed siewem i po zasiewie - dzięki temu nasiona trawy pozostaną tam gdzie należy.

 

Szczegóły techniczne walca ogrodowego GW 100

Walec ogrodowy AL-KO GW 100 wspiera Cię podczas tworzenia lub dosiania trawnika. Najpierw użyj go do ze scalenia gleby, a następnie po rozsianiu nasion trawy. Dzięki temu nasiona mogą optymalnie rosnąć i są chronione przed deszczem, wiatrem i zwierzętami. Do użytku tylko w połączeniu z zaczepem.

 

Sprzedaż walca ogrodowego GW 100

Walec ogrodowy GW 100 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 130539
EAN 5769720330617
Waga netto w kg 26 KG
Waga z piaskiem 235 KG
Waga z wodą 140 KG
Linia Easy
Marka AL-KO

Mowing System

Szerokość robocza w cm 98 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.