Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

ZACZEP PRZYCZEPKI COMFORT

Numer produktu: 119831 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Łatwa instalacja
  • Wysoka jakość materiałów
  • Do traktorów ogrodowych linii Comfort solo® by AL-KO

Zaczep przyczepki Comfort

Zaczep przyczepki jest wymagany w celu podłączenia akcesoriów do traktora ogrodowego linii Comfort.

 

Szczegóły techniczne zaczepu przyczepki Comfort

Zaczep przyczepki Comfort wymagany w celu podłączenia akcesoriów takich jak:

·         Przyczepka Combi Trailer CT 400 Premium (113 870)

·         Rozsiewacz SP 60 (113 874)

·         Walec ogrodowy GW 100 (130 539)

 

Sprzedaż zaczepu przyczepki Comfort

Zaczep przyczepki Comfort można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Linia COMFORT pro
Marka solo® by AL-KO
Instrukcje Download (1.69MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.