ZDERZAK TRAKTOR

Numer produktu: 119658 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Prosty i szybki montaż
  • Wysoka jakość materiałów
  • Trwała konstrukcja

Zderzak

Dzięki zamontowaniu zderzaka w swoim traktorze ogrodowym solo® by AL-KO zwiększasz bezpieczeństwo swojej maszyny przed uderzeniami w przeszkody.

 

Szczegóły techniczne zderzaka

Wytrzymały zderzak, który możesz zamontować w dowolnej chwili w swoim traktorze ogrodowym solo® by AL-KO. Pasuje on do wszystkich traktorów solo® by AL-KO – z linii Comfort i Premium. Dzięki niemu masz pewność, że nie uszkodzisz traktora podczas ciężkich i wymagających prac w terenie.

 

Sprzedaż zderzaka

Zderzak można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 119658
EAN 4003718353464
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.