ZESTAW PAZURÓW DO KÓŁ

Numer produktu: 127675 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Lepsza trakcja na trudniejszym terenie i pochyłościach
  • Pasuje do wszystkich modeli Robolinho®
  • Pasuje do wszystkich modeli Robolinho®

Zestaw pazurów do kół

Pazury do kół zapewniają lepszą trakcję na trudniejszym terenie oraz pochyłościach. W zestawie są zawarte również śruby montażowe.

 

Szczegóły techniczne zestawu pazurów do kół

Zestaw pazurów do kół wykonany z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Może być stosowany do wszystkich modeli robotów koszących Robolinho®. Zapewniają wysoką przyczepność na wzniesieniach i trudnych warunkach podłoża. Bardzo łatwe w montażu dzięki dołączonym śrubom montażowym.

Pasują do Robolinho®:

·         300 E

·         450 W

·         500 E

·         500 W

·         700 W

·         1150 W

·         1200 W

·         2000 W

 

Sprzedaż zestawu pazurów do kół

Zestaw pazurów do kół można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127675
EAN 4003718063615
Długość kartonu w cm 32.7 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.