ZESTAW SERWISOWY AL-KO

Numer produktu: 113807 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Zestaw serwisowy składający się pompy, lejka i pojemnika
  • Do szybkiej i łatwej wymiany oleju
  • Zalecany do pielęgnacji wszystkich urządzeń z silnikami benzynowymi, takimi jak kosiarki, wykaszarki itp.
  • Nadaje się tylko do oleju silnikowego

Dzięki pompce możesz szybko i w czysty sposób odessać stary olej silnikowy i wlać go do załączonego pojemnika. Lejek pomoże Ci wtedy łatwo wlać nowy olej.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113807
EAN 4003718061413
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.