Kosiarka 38.2 E Comfort

Numer produktu: 113852 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Funkcje 3 w 1
  • Szerokość koszenia wynosząca 38 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 500 m2
  • Duży kosz: 45 litrów
  • Wysokość koszenia 20-75 mm
  • Silnik: 1 600 W
  • Centralna, 6-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: Tworzywo PP
  • Waga: 13,7 kg

Kosiarka elektryczna 38.2 E Comfort

Zwinny i bezpieczny profesjonalista wśród wysokiej jakości kosiarek AL-KO. Dzięki bez emisyjnej i cichej pracy, kosiarka elektryczna jest idealnym pomocnikiem w pielęgnacji trawnika. Posiada funkcje 3 w 1 – zbieranie do kosza, wyrzut tylny i mulczowanie. Kosiarki elektryczne AL-KO są dostępne w różnych klasach mocy - do 1600 W i poruszają się bez spalin i oleju silnikowego. Praca przewodowa umożliwia nieprzerwaną pracę niezależnie od czasu ładowania lub tankowania.

Kompaktowy model 38.2 E Comfort o szerokości koszenia 38 cm imponuje kompaktową konstrukcją i jest idealny w małych, krętych ogrodach, na rogach i na krawędziach. Lekka kosiarka z kołami XL i wygodną rączką jest idealną kosiarką elektryczną dla początkujących i starszych właścicieli ogrodów – ze względu na mała wagę wynoszącą 13,7 kg jest bardzo łatwa do pchania i dlatego może być bezpiecznie obsługiwana bez większego wysiłku.


Szczegóły techniczne kosiarki elektrycznej 38.2 E Comfort

Dzięki szerokości koszenia 38 cm ta kosiarka elektryczna z funkcją 3 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut tylny i mulczowanie) jest zwrotnym pomocnikiem w ogrodach o powierzchni do 500 m². Szczególnie pokazuje swoje mocne strony w ciasnych przestrzeniach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne i ciche koszenie.

Cichy silnik elektryczny kosiarki o mocy 1600 W i wadze zaledwie 13,7 kg zapewnia łatwe przejście przez trawnik o wysokości do ok. 75 mm. Wysokość koszenia można łatwo regulować za pomocą 6 stopniowej centralnej regulacji wysokości koszenia. Koła XL (155/220 mm) w połączeniu z niską wagą umożliwiają kosiarce płynną, niemęczącą i przede wszystkim cichą pracę bez żadnego wysiłku - idealne również dla właścicieli ogrodów lub seniorów, którzy cenią sobie bez wysiłkową pracę.

Dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy i dużemu otworowi, ścinki trawy są optymalnie chwytane, a kosz na trawę o pojemności 45 l jest skutecznie napełniany. Duży uchwyt pomaga pokonywać przeszkody i ułatwia przenoszenie. Składana kierownica zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

 

Sprzedaż kosiarki elektrycznej 38.2 E Comfort

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Moc silnika w kW 1 KW
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 38 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 20 - 75 MM
Linia Comfort
Regulacja wysokości kierownicy tak
Regulacja wysokości Komfortowa regulacja wysokości
Uchwyt kierownicy Standardowy uchwyt
Składana kierownica tak
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Długość produktu w cm 130 CM
Wysokość produktu w cm 105 CM
Szerokość produktu w cm 45 CM
Średnica przednich kół w mm 155 MM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 95
Średnica tylnych kół w mm 220 MM
Rozłączanie napędu nie
Funkcje 3in1
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Ilość noży 1 ST
Silnik Elektryczny
Poziom hałasu w dB(A) 93
Funkcja mulczowania tak
pojemność kosza 45 L
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Max Airflow Technology Nein
Obudowa Plastikowy
Napęd na koła brak
Waga netto w kg 15.4 KG
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Maksymalna prędkość do przodu 2.5 KMH
Zbieranie do kosza tak
Wartość K w m/s² 1.5
Wartość drgań w m/s² 2.5
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 82
Wyrzut boczny nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.