KOSIARKA 4.65 P-B AL-KO CLASSIC

Numer produktu: 119610
OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Dane techniczne

pojemność kosza 65 L
Poziom hałasu w dB(A) 95
Obudowa Stal
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Średnica tylnych kół w mm 205
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Zbieranie do kosza tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Możliwość zam. zaczepu Tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Koła z łożyskami kulkowymi tak
powierzchnia do mkw 1100
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Linia Classic
Silnik Spalinowy
Średnica przednich kół w mm 180
Funkcja mulczowania nie
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Funkcje 2in1
Wyrzut boczny nie
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 46 CM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.