Kosiarka 42.0 P-a Comfort

Numer produktu: 119935 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 2 w 1
  • Szerokość koszenia wynosząca 42 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 800 m2
  • Duży kosz: 65 litrów
  • Wysokość koszenia 25-75 mm
  • Pojedyncze koło, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: stal
  • Duże koła

Kosiarka spalinowa COMFORT 42.0 P-A

Kosiarka spalinowa Comfort 42.0 P-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Oznacza to, że kosiarki z serii Comfort spełniają najwyższe standardy wytrzymałości i jakości. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 42 cm ta kosiarka z funkcją 2 w 1 (zbieranie do kosza i wyrzut tylny) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu wzornictwu kosiarka będzie przyciągać wzrok w Twoim ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej COMFORT 42.0 P-A

Kosiarka spalinowa o szerokości koszenia 42 cm zapewnia łatwe i wygodne koszenie. Wysokość cięcia można ustawić centralnie jednym ruchem w 7 pozycjach od 25 mm do 75 mm, aby dostosować wysokość koszenia do własnych wymagań. Niezawodny silnik o mocy 1,9 kW i pojemności 123 cm3  nadaje się do trawników o powierzchni do 800 metrów kwadratowych. Dzięki aerodynamicznej obudowie z blachy stalowej uzyskuje się optymalne wyniki zbierania trawy do kosza. Oznacza to również, że nie musisz tak często opróżniać 65-litrowego kosza na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Ergonomicznie ukształtowana kierownica, przyjazne dla trawnika duże koła XL (180 / 205 mm) z łożyskami kulkowymi pozwalają kosić trawnik bez zmęczenia.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej COMFORT 42.0 P-A

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Poziom hałasu w dB(A) 94
moc urządzenia w kW 1.9
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Średnica przednich kół w mm 180
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Ilość noży 1
Wyrzut boczny nie
Zbieranie do kosza tak
Linia Classic
Wartość drgań w m/s² 6
Max Airflow Technology Nein
pojemność kosza 65
Funkcja mulczowania nie
Wartość K w m/s² 2
Funkcje 2in1
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 84
Napęd na koła brak
Obudowa Stal
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Regulacja wysokości koszenia Pojedyncze koło, 7-krotne
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 95
Średnica tylnych kół w mm 205
Możliwość zam. zaczepu Tak
powierzchnia do mkw 800
Silnik Spalinowy
Marka AL-KO
Linia Comfort
Szerokość robocza w cm 42
Silnik AL-KO Pro 125 QSS
Moc w kW 1.9
Typ silnika 4-sowowy
Pojemność w cm³ 123
Obr./min 2850
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Regulacja wysokości kierownicy nie
Składana kierownica tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.