KOSIARKA 4738 P SOLO BY AL-KO Solo by AL-KO

KOSIARKA 4738 P SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127455

Dane techniczne

Obudowa Stal
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Składana kierownica tak
Funkcje 3in1
Średnica przednich kół w mm 200
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Możliwość zam. zaczepu Tak
Marka solo by AL-KO
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Funkcja mulczowania tak
pojemność kosza 65
Zbieranie do kosza tak
Średnica tylnych kół w mm 280
Silnik Spalinowy
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Wyrzut boczny nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Szerokość robocza w cm 46
Napęd na koła tak, 1 bieg
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.