KOSIARKA 4757 LI SP SOLO BY AL-KO Z AKKU

Numer produktu: 127414 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik akumulatorowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Napęd: tak
  • Szerokość koszenia wynosząca 46 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 700 m2
  • Duży kosz: 70 litrów
  • Wysokość koszenia 30-80 mm
  • Czas pracy/ładowania: 30 / 150 minut
  • Centralna, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia

Kosiarka akumulatorowa POWER FLEX 4757 Li SP - ZESTAW

W zestawie znajduje się kosiarka, ładowarka oraz akumulator 7,5 Ah. Kompaktowy model AL-KO zachwyca solidną budową korpusu ze stali o szerokości koszenia 46 cm. Kosiarka została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii. Dzięki innowacyjnym komponentom, takim jak akumulator litowo-jonowy AL-KO jest długoterminowym partnerem Twojego ogrodu. Kosiarka posiada funkcje 4 w 1,  dlatego nadaje się do koszenia i zbierania do kosza, zbierania z wyrzutem bocznym, mulczowaniem, a także do koszenia z wyrzutem tylnym.


Szczegóły techniczne kosiarki akumulatorowej POWER FLEX 4757 Li SP

Dzięki szerokości koszenia 46 cm ta kosiarka akumulatorowa z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest zwrotnym pomocnikiem w ogrodach o powierzchni do 700 m². Bezpieczny, szybki i wygodny rozruch dzięki zasilaniu akumulatorowemu. Akumulator litowo-jonowy zapewnia wydajną pracę na trawnikach – wydajność porównywalna do kosiarek spalinowych. Dzięki ogniwom Li-Ion akumulator ten jest wyjątkowo trwały i nie rozładowuje się samoczynnie. Akumulator ładuje się w ok. 2 godziny. Wygodna centralna regulacja wysokości koszenia, dzięki której można regulować wysokość koszenia. Duży kosz jest skutecznie napełniany dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy - łatwy do zawieszenia dzięki językowi pudełkowemu i mechanizmowi Easy Click. Ergonomiczna kierownica i kółka z łożyskami kulkowymi pozwalają kosić trawnik bez zmęczenia.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO POWER FLEX.

 

Sprzedaż kosiarki akumulatorowej POWER FLEX 4757 Li SP

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Napęd na koła tak, 1 bieg
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 1
Poziom hałasu w dB(A) 90
Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Ilość noży 1
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
powierzchnia do mkw 700
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Wartość drgań w m/s² 2.5
Funkcja mulczowania tak
Składana kierownica tak
Linia Classic
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Silnik bezszczotkowy
Średnica przednich kół w mm 180
Szerokość robocza w cm 46
Wyrzut boczny tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
pojemność kosza 70
Wartość K w m/s² 1
Linia Premium
Średnica tylnych kół w mm 280
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80
Funkcje 4in1
Zbieranie do kosza tak
Marka solo by AL-KO
Możliwość zam. zaczepu Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 91
Obudowa Stal
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Rozłączanie napędu nie
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.