Informujemy, że od 26.03 od 18:00 do 27.03 do 9:00 będziemy prowadzić prace konserwacyjne. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie. Dziękujmy za zrozumienie.

KOSIARKA 5210 SP-A SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127582 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Napęd: tak
  • Szerokość koszenia wynosząca 51 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 1 800 m2
  • Duży kosz: 60 litrów
  • Wysokość koszenia 30-80 mm
  • Centralna, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: stal
  • Duże koła

Kosiarka spalinowa solo® by AL-KO 5210 SP-A

Kosiarka spalinowa solo® by AL-KO 5210 SP-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Ten produkt gwarantuje jakość i trwałość dzięki naszym celom przewodnim – „Engineered In Germany / Made in Austria”. Dzięki kosiarkom solo® by AL-KO koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 51 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej solo® by AL-KO 5210 SP-A

Dzięki szerokości koszenia 51 cm kosiarka spalinowa solo® by AL-KO 5210 SP-A zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 1800 m²). Wysokość koszenia regulowana jest centralnie w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm. Dzięki silnikowi AL-KO Pro o mocy 2,1 kW i napędowi kół XXL koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 4 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem boczny, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 60 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek solo® by AL-KO idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej solo® by AL-KO 5210 SP-A

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Moc w kW 2.1 KW
Marka solo by AL-KO
Szerokość robocza w cm 51 CM
Silnik AL-KO Pro 145 QSS
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80 MM
Pojemność w cm³ 139
Typ silnika 4-sowowy
Obr./min 2850
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Linia Easy
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Rodzaj noża Ostrzony diamentowo
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Maksymalna prędkość do przodu 3.5 KMH
Wyrzut boczny tak
Linia Classic
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Zbieranie do kosza tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Wartość K w m/s² 2
pojemność kosza 60 L
Szerokość produktu w cm 59 CM
Napęd na koła tak, 1 bieg
Długość produktu w cm 159 CM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Rozłączanie napędu nie
moc urządzenia w kW 2.1
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcja mulczowania tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Wysokość produktu w cm 108 CM
Waga netto w kg 35.2 KG
Silnik Spalinowy
Poziom hałasu w dB(A) 96
Wartość drgań w m/s² 6
Ilość noży 1 ST
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Obudowa Stal
Funkcje 4in1
Max Airflow Technology Ja
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.