KOSIARKA 5378 VS ALU SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127462 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Napęd: tak, zmienny, Vario Speed
  • Kokpit: tak
  • Szerokość koszenia wynosząca 52 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 2 000 m2
  • Duży kosz: 75 litrów
  • Wysokość koszenia 30-85 mm
  • Centralna, 6-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: aluminum

Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 5378 VS ALU

Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 5378 VS ALU została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Ten produkt gwarantuje jakość i trwałość dzięki naszym celom przewodnim – „Engineered In Germany / Made in Austria”. Dzięki kosiarkom solo by AL-KO koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem B&S. Ponadto dzięki szerokości koszenia 52 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej solo by AL-KO 5378 VS ALU

Dzięki szerokości koszenia 52 cm kosiarka spalinowa solo by AL-KO 5378 VS ALU zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 2000 m²). Wysokość koszenia regulowana jest centralnie w 6 pozycjach od 30 mm do 85 mm. Dzięki silnikowi B&S o mocy 3,2 kW i napędowi kół XXL z blachy stalowej (zmienny, Vario Speed) koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 4 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem boczny, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Dodatkowym atutem tej kosiarki jest posiadanie wbudowanego kokpitu oraz możliwość regulacji wysokości uchwytu. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 75 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek solo by AL-KO idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.

Sprzedaż kosiarki spalinowej solo by AL-KO 5378 VS ALU

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Średnica tylnych kół w mm 280
Obr./min 2800
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 88
powierzchnia do mkw 2000
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Zbieranie do kosza tak
Składana kierownica tak
Ssanie automatyczne Tak
Poziom hałasu w dB(A) 96
Funkcja mulczowania tak
Ilość noży 1
Wartość drgań w m/s² 6
Marka solo by AL-KO
Pojemność w cm³ 190
Wyrzut boczny tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Szerokość robocza w cm 52
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 85
Silnik Spalinowy
Linia Premium
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Rozłączanie napędu nie
Obudowa Alu
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Ilość cylindrów 1
Moc w kW 3.2
Wartość K w m/s² 2
Funkcje 4in1
Średnica przednich kół w mm 200
moc urządzenia w kW 3.2
Primer nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Możliwość zam. zaczepu Tak
Maksymalna prędkość do przodu 4
Elektryczny rozrusznik nie
pojemność kosza 75
Linia Classic
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.