KOSIARKA AKKU 4757 SP Li solo® by AL-KO 36 V

Numer produktu: 127389 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
...

Dane techniczne

Numer produktu 127389
EAN 4003718056488
Waga netto w kg 32 KG
Waga brutto w kg 34.5 KG
Wysokość produktu w cm 108 CM
Szerokość produktu w cm 53 CM
Długość produktu w cm 145 CM
Obudowa Stal
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Gwar. poziom hałasu w db(A) 91
Linia Premium
Marka solo® by AL-KO

Zasilanie

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO Power 36V
Kompatybilne baterie 127390

Dane dotyczące systemu koszącego

Szerokość robocza w cm 46 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80 MM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Funkcja mulczowania tak
Wyrzut boczny tak
Funkcje 4in1

Dane dotyczące kierownicy

Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Dane dotyczące napędu

Maksymalna prędkość do przodu 3.5 KMH
Napęd na koła tak, 1 bieg
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Średnica przednich kół w mm 180 MM
Koła z łożyskami kulkowymi tak

Powierzchnia pracy

powierzchnia do mkw 700 QM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
pojemność kosza 70 L
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (19.07MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.