KOSIARKA AKKU 4757 VS Li POWER FLEX

Numer produktu: 127538 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wydajna kosiarka akumulatorowa 42 V z rodziny AL-KO PowerFlex
  • Solidna obudowa z blachy stalowej zapewniająca długą żywotność
  • Duża szerokość koszenia w obszarze kosiarki akumulatorowej
  • Funkcje 4 w 1
  • Idealnie nadaje się do powierzchni do 700m2
  • Akumulator litowo-jonowy 7,5 Ah
  • Mocna stalowa obudowa

 

Wydajne i wygodne koszenie bez spalin i hałasu..

 

Sprzedaż kosiarki akumulatorowej

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka solo by AL-KO
Rodzina akumulatorów solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Silnik Akumulatorowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.