KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

Numer produktu: 119611

Dane techniczne

Możliwość zam. zaczepu Tak
Średnica tylnych kół w mm 220
Napęd na koła tak, 1 bieg
Poziom hałasu w dB(A) 95
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Zbieranie do kosza tak
Wyrzut boczny nie
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Silnik Spalinowy
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 2in1
Obudowa Stal
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Funkcja mulczowania nie
Średnica przednich kół w mm 180
pojemność kosza 65 L
Linia Classic
powierzchnia do mkw 1400
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 46 CM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.