KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

Numer produktu: 119611

Dane techniczne

Marka AL-KO
Silnik Spalinowy
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Funkcja mulczowania nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Szerokość robocza w cm 46
Funkcje 2in1
Napęd na koła tak, 1 bieg
Obudowa Stal
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Wyrzut boczny nie
Linia Classic
pojemność kosza 65
Średnica przednich kół w mm 180
Zbieranie do kosza tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Średnica tylnych kół w mm 220
Poziom hałasu w dB(A) 95
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
powierzchnia do mkw 1400
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.