KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 500E -3w1

Numer produktu: 119612
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Waga netto w kg 29.9 KG
Napęd na koła tak, 1 bieg
pojemność kosza 65 L
Waga brutto w kg 34.1 KG
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
powierzchnia do mkw 1400 QM
Obudowa Stal
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Funkcja mulczowania tak
Funkcje 3in1
Wyrzut boczny nie
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Średnica tylnych kół w mm 220 MM
Maksymalna prędkość do przodu 3.5 KMH
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Długość kartonu w cm 88 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Szerokość robocza w cm 46 CM
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.