Kosiarka Classic 4.66 P-b B&s 450 E

Numer produktu: 119745
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Dane techniczne

88 CM
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 46 CM
Funkcja mulczowania tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Średnica przednich kół w mm 180 MM
Funkcje 3in1
pojemność kosza 65 L
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Napęd na koła brak
Średnica tylnych kół w mm 205 MM
Wyrzut boczny nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Silnik Spalinowy
Waga netto w kg 26.5 KG
Waga brutto w kg 30.9 KG
Obudowa Stal
Instrukcje Download (4.21MB)
Download (24.72MB)
Deklaracje zgodności Download (527.67KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.