Kosiarka Classic 4.66 Sp-a Plus Pro 125

Kosiarka Classic 4.66 Sp-a Plus Pro 125

Numer produktu: 119743
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Dane techniczne

Średnica przednich kół w mm 200 MM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Linia Classic
Funkcje 4in1
Wyrzut boczny tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Obudowa Stal
Funkcja mulczowania tak
Zbieranie do kosza tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Koła z łożyskami kulkowymi tak
pojemność kosza 65 L
Napęd na koła tak, 1 bieg
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Silnik Spalinowy
Marka AL-KO
Linia Easy
Szerokość robocza w cm 46 CM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.