KOSIARKA CLASSIC 4.69 SPI-A PLUS

Numer produktu: 119886 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Odpowiednia do koszenia trawnika o powierzchni do 1400m2
  • Elektryczny rozrusznik
  • Wygodna regulacja wysokości koszenia
  • Ergonomiczny uchwyt
  • Duże koła XXL – ułatwiają prowadzenie kosiarki
  • Pojemny pojemnik na trawę, ze wskaźnikiem napełnienia
  • Łatwa w transporcie 

 

Innowacja w klasycznej formie. Kosiarka AL-KO charakteryzuję się przystępną ceną i znakomitą jakością wykonania, została wyprodukowana w Europie. Zastosowane innowacja sprawiają, że koszenie jest czystą przyjemnością. 

 

Kosiarka spalinowa 4.69 SPI-APlus

Kosiarka AL.-KO została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii, dzięki temu charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością. Nowoczesny design sprawia, że kosiarka przyciąga wzrok, każdego amatora pięknych ogrodów.  Zastosowane innowacyjne funkcje  w kosiarce do trawy sprawiają, że prace ogrodowe są przyjemne i proste.

 

Dane techniczne kosiarki spalinowej AL-KO 4.69 SPI-A Plus

Ergonomiczny uchwyt kosiarki sprawia, że praca jest bardzo wygodna.  Szerokość koszenia wynosi 46 cm. Kosiarka idealnie nadaje się do trawników o powierzchni do 1400 m². 7 – stopniowa regulacja koszenia jest bardzo łatwa, pozwoli szybko dostosować wysokość do potrzeb w zakresie 30-80 mm. W kosiarce zastosowano silnik o mocy 2,6 kW AL-KO Pro 170 E z systemem E-Start, który ułatwia rozruch. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL praca w ogrodzie jest łatwa i efektywna.. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, zbieranie i mulczowanie. Ergonomicznie ukształtowana szyna prowadząca zwiększa komfort podczas pracy. Aerodynamiczna obudowa z blachy stalowej zapewnia trwałość urządzenia. 

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus

Kosiarkę spalinową AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć <a href="https://www.al-ko.com/shop/pl/locator/">TUTAJ</a>

Dane techniczne

Zbieranie do kosza tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 3in1
Linia Classic
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
pojemność kosza 65 L
Funkcja mulczowania tak
Obudowa Stal
Wyrzut boczny nie
Silnik Spalinowy
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Napęd na koła tak, 1 bieg
Możliwość zam. zaczepu Tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 46 CM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.