KOSIARKA CLASSIC 5.15 SP-B PLUS

KOSIARKA CLASSIC 5.15 SP-B PLUS

Numer produktu: 119613

Dane techniczne

Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Średnica przednich kół w mm 200
Możliwość zam. zaczepu Tak
Silnik Spalinowy
Obudowa Stal
Zbieranie do kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 3in1
Szerokość robocza w cm 51
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
powierzchnia do mkw 1800
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
pojemność kosza 65
Wyrzut boczny nie
Marka AL-KO
Linia Classic
Średnica tylnych kół w mm 280
Funkcja mulczowania tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.