Combi Bf - Zamiatarka Kw 105

Numer produktu: 110605
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • … Zamiatarka walcowa do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO 5002-R
  • Trwała szczotka polipropylenowa o szerokości roboczej 105 cm
  • Łatwe użytkowanie dzięki napędowi kół i obracalnej kierownicy urządzenia wielofunkcyjnego
  • Wysoka żywotność tworzywa, z którego wykonana jest szczotka.
  • Mniej kurzu dzięki dużej stalowej osłonie
  • Regulowane na wysokość koła prowadzące

Osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R


Zamiatarka walcowa o szerokości roboczej 105 cm do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R

Zamiatarka walcowa jest osprzętem do urządzenia wielofunkcyjnego BF 5002-R i zamienia je w wydajne, dokładne i zwrotne urządzenie do zamiatania.
Dzięki dużej szerokości roboczej 105 cm czyszczenie podjazdu, ulicy, chodnika, parkingu czy innych dużych powierzchni jest szybkie i łatwe. Zamiatarka jest bardzo zwrotna i dzięki szczotce, która wychodzi poza obudowę, nadaje się również do dokładnego zamiatania w pobliżu ogrodzeń i murów.
Duża osłona efektywnie chroni przed unoszeniem się kurzu.


Dane techniczne zamiatarki walcowej do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO 5002-R

Dzięki wytrzymałej szczotce polipropylenowej o średnicy 300 mm zamiatarka zapewnia bardzo dokładne czyszczenie i zbieranie również trudnych zabrudzeń - na przykład wilgotnych liści czy innych zaschniętych zanieczyszczeń.

Kup zamiatarkę walcową do urządzenia podstawowego solo® by AL-KO BF 5002-R

Zamiatarkę walcową do urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Sprawia ona, że urządzenie podstawowe może być używane jako wydajna i zwrotna zamiatarka.
Jeśli chcesz używać urządzenia podstawowego do innych celów, polecamy akcesoria: listwę tnącą (nr art. 110494), kosiarkę rotacyjną (nr art. 110739), glebogryzarkę (nr art. 110495), obsypnik (nr art. 110742), pług śnieżny (nr art. 113267) oraz łańcuchy śniegowe (nr art. 112183).

Dane techniczne

Marka AL-KO
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.