KOSIARKA LISTWOWA BM 875 III

Numer produktu: 113617 Gotowy do wysyłki
0% rabatu 4.839,45 zł
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: B&S EXI-Series 625
  • Cm3 / kW / obr./min: 150 / 2,3 / 3 200
  • Szerokość listwy koszącej: 87 cm
  • Powierzchnia koszenia: 2 000 m2
  • Napęd: 1 bieg do przodu, przekładnia ślimakowa
  • Rozmiar opon (w calach): 13 x 5,0-6
  • Rozstaw kół: 45 cm
  • Wyłączany napęd mechanizmu koszącego: Tak
  • Waga: 52 kg

Najczęściej kupowane razem

4.839,45 zł 4.839,00 zł
Ten produkt
406,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

5.245,00 zł *

Kosiarka listwowa BM 875 III

Czy to lokalny ogród naturalny, sad łąkowy czy zbocze: Kosiarka listwowa AL-KO BM 875 III jest niezwykle wydajnym, wszechstronnym specjalistą do pielęgnacji i zarządzania naturalnymi łąkami.

Kosiarka listwowa imponuje wydajnymi wynikami koszenia na dużą skalę – w sprawdzonej jakości AL-KO. Niezależna i niezwykle zwrotna, szybka i wydajna – to są cechy tej kosiarki. Radzi sobie z wszystkimi pracami koszenia o szerokości koszenia 87 cm. Niezwykle mocny silnik benzynowy o mocy 2,3 kW z napędem na koła zapewnia łatwe przejeżdżanie i niezawodne cięcie nawet przy wysokim zarośnięciu, gęstych roślinach, w terenie i na zboczach. To tutaj urządzenie demonstruje swoją znakomitą zwrotność, dzięki której poradzi sobie z każdą krawędzią łąki i granicą pola. Jest to możliwe dzięki krótkiej konstrukcji, wyjątkowo dużym szerokim oponom o profilu terenowym oraz ergonomicznej kierownicy z regulacją wysokości i tłumieniem drgań.


Szczegóły techniczne kosiarki listwowej BM 875 III

Dzięki mocnemu silnikowi benzynowemu o mocy 2,3 kW i szerokości koszenia 87 cm ta kosiarka listwowa AL-KO zapewnia dużą wydajność koszenia, aby szybko i bez wysiłku przedzierać się przez tereny o powierzchni do 2000 m². Ruchomy deflektor trawy zapobiega przywieraniu trawy do maszyny. W ten sposób przerwy w pracy są redukowane.

W połączeniu z kierownicą o regulowanej wysokości, z amortyzacją drgań, zapewniającą doskonałe prowadzenie urządzenia oraz 13-calowymi, wypełnionymi powietrzem szerokimi oponami o profilu rolniczym, zapewnia optymalną obsługę w każdym terenie i na zboczach o nachyleniu do ok. 20°.

Sercem kosiarki BM 875 III jest listwa tnąca o szerokości 87 cm z osłoną krawędzi chroniącą ostrze i zapewniającą bezpieczną obsługę urządzenia. Jego wyjątkowo utwardzone, wysokowydajne ostrze łączy wysoką wydajność koszenia i optymalne wyniki koszenia z trwałością i minimalnym zużyciem – zarówno podczas pracy ciągłej, jak i przy dłuższych przestojach (użytkowanie sezonowe).

 

Sprzedaż kosiarki listwowej BM 875 III

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ

Dane techniczne

Wartość K w m/s² 6
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Przekładnia 1 bieg do przodu
Wartość drgań w m/s² 16.07
Średnica kół w calach 13X5,0-6
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
powierzchnia do mkw 2000
Rozłączanie napędu tak
Silnik Spalinowy
Poziom hałasu w dB(A) 97
Marka AL-KO
Linia Comfort
Szerokość robocza w cm 87
Silnik B&S Series 625EXi
Moc w kW 2.3 KW
Pojemność w cm³ 150
Typ silnika 4-sowowy
Obr./min 3200
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica nie
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.