KOSIARKA LISTWOWA BM 875 III

Numer produktu: 113617 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Universal, scythe mower for nature gardens
  • For mowing meadows, natural gardens and thick wild herbs
  • Special hardened 87 cm long ESM cutter bar
  • Infinitely height-adjustable blade shoes
  • Extra powerful 2.3 kW engine (150 cc)

Najczęściej kupowane razem

4.609,00 zł
Ten produkt
406,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

5.015,00 zł *

Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególnie istotne jest stosowanie wyłącznie maszyn , które są dla nich odpowiednie - np. kosiarek listwowych AL-KO , które równie dobrze koszą trawę pastewną i gęstą , dziko rosnącą roślinność . Uniwersalne zastosowanie i zwrotność. Ruchomy odkładacz pokosu . Specjalnie hartowany układ noży ESM z osłoną ostrzy. Bezstopniowa regulowane prowadnice. Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport . …

Dane techniczne

Przekładnia 1 bieg do przodu
Silnik Spalinowy
Silnik B&S Series 625EXi
Moc w kW 2.3
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Regulacja wysokości kierownicy tak
Elektryczny rozrusznik nie
Składana kierownica nie
Obr./min 3200
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.8
Wartość drgań w m/s² 16.07
Wartość K w m/s² 6
Ilość cylindrów 1
Primer nie
Szerokość robocza w cm 87
Linia Comfort
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Ssanie automatyczne Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Pojemność w cm³ 150
powierzchnia do mkw 2000
Poziom hałasu w dB(A) 97
Rozłączanie napędu tak
Marka AL-KO
Typ silnika 4-sowowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.