KOSIARKA LISTWOWA BM 875 III

Numer produktu: 113617 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: B&S EXI-Series 625
  • Cm3 / kW / obr./min: 150 / 2,3 / 3 200
  • Szerokość listwy koszącej: 87 cm
  • Powierzchnia koszenia: 2 000 m2
  • Napęd: 1 bieg do przodu, przekładnia ślimakowa
  • Rozmiar opon (w calach): 13 x 5,0-6
  • Rozstaw kół: 45 cm
  • Wyłączany napęd mechanizmu koszącego: Tak
  • Waga: 52 kg

Kosiarka listwowa BM 875 III

Czy to lokalny ogród naturalny, sad łąkowy czy zbocze: Kosiarka listwowa AL-KO BM 875 III jest niezwykle wydajnym, wszechstronnym specjalistą do pielęgnacji i zarządzania naturalnymi łąkami.

Kosiarka listwowa imponuje wydajnymi wynikami koszenia na dużą skalę – w sprawdzonej jakości AL-KO. Niezależna i niezwykle zwrotna, szybka i wydajna – to są cechy tej kosiarki. Radzi sobie z wszystkimi pracami koszenia o szerokości koszenia 87 cm. Niezwykle mocny silnik benzynowy o mocy 2,3 kW z napędem na koła zapewnia łatwe przejeżdżanie i niezawodne cięcie nawet przy wysokim zarośnięciu, gęstych roślinach, w terenie i na zboczach. To tutaj urządzenie demonstruje swoją znakomitą zwrotność, dzięki której poradzi sobie z każdą krawędzią łąki i granicą pola. Jest to możliwe dzięki krótkiej konstrukcji, wyjątkowo dużym szerokim oponom o profilu terenowym oraz ergonomicznej kierownicy z regulacją wysokości i tłumieniem drgań.


Szczegóły techniczne kosiarki listwowej BM 875 III

Dzięki mocnemu silnikowi benzynowemu o mocy 2,3 kW i szerokości koszenia 87 cm ta kosiarka listwowa AL-KO zapewnia dużą wydajność koszenia, aby szybko i bez wysiłku przedzierać się przez tereny o powierzchni do 2000 m². Ruchomy deflektor trawy zapobiega przywieraniu trawy do maszyny. W ten sposób przerwy w pracy są redukowane.

W połączeniu z kierownicą o regulowanej wysokości, z amortyzacją drgań, zapewniającą doskonałe prowadzenie urządzenia oraz 13-calowymi, wypełnionymi powietrzem szerokimi oponami o profilu rolniczym, zapewnia optymalną obsługę w każdym terenie i na zboczach o nachyleniu do ok. 20°.

Sercem kosiarki BM 875 III jest listwa tnąca o szerokości 87 cm z osłoną krawędzi chroniącą ostrze i zapewniającą bezpieczną obsługę urządzenia. Jego wyjątkowo utwardzone, wysokowydajne ostrze łączy wysoką wydajność koszenia i optymalne wyniki koszenia z trwałością i minimalnym zużyciem – zarówno podczas pracy ciągłej, jak i przy dłuższych przestojach (użytkowanie sezonowe).

 

Sprzedaż kosiarki listwowej BM 875 III

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ

Twoje korzyści

Wszystko pod kontrolą

Wszystko pod kontrolą

Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport.

Perfekcyjne odkładanie pokosu

Perfekcyjne odkładanie pokosu

Dzięki ruchomemu odkładaczowi pokosu trawa nie opada na osłonę, a dodatkowo odkładanie pokosu jest usprawnione przez krótszą odległość między kołem i listwą.

Solidność w każdym calu

Solidność w każdym calu

Oprócz specjalnie utwardzanych noży esm z bezstopniowo regulowanymi prowadnicami kosiarki listwowe AL-KO charakteryzują się przede wszystkim zabierakiem w obudowie. W ten sposób zabierak mniej się brudzi i jest bardziej trwały.

Pierwszeństwo dla natury

Pierwszeństwo dla natury

Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególne znaczenie ma to, aby stosować tylko maszyny, które są dla nich odpowiednie – np. kosiarki listwo-we, które równie dobrze koszą trawę pastewną i grubą dziko rosnącą roślinność.

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Silnik B&S Series 625EXi
Pojemność w cm³ 150
Moc w kW 2.3 KW
Obr./min 3200
Przekładnia 1 bieg do przodu
Waga netto w kg 52 KG
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Waga brutto w kg 55 KG
powierzchnia do mkw 2000 QM
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.8 L
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica nie
Primer nie
Długość kartonu w cm 80.5 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Ssanie automatyczne Tak
Szerokość robocza w cm 87 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO
Instrukcje Download (7.36MB)
Download (10.88MB)
Deklaracje zgodności Download (92.79KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.