Kosa Elektryczna Bc 1000 E

Numer produktu: 112923
… Elektryczna kosa ze składaną rurą prowadzącą , wykonaną z aluminium i regulowanym uchwytem typu L , Odpowiednio wyważona waga , Kolejnym plusem jest rozkładany wałek, który ułatwia przechowywanie i transport urządzenia .

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 35
Linia Premium
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Zapasowa szpula nie
Wartość K w m/s² 1
Silnik Elektryczny
Średnica wału w mm 25
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Poziom hałasu w dB(A) 94
Wartość drgań w m/s² 4.3
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Dzielony wał tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Marka AL-KO
Długość cięcia w cm 23
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.