KOSA SPALINOWA BC 330 L

KOSA SPALINOWA BC 330 L

Numer produktu: 113757

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 41
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 98
Silnik Spalinowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Obr./min 7000
Dzielony wał brak
Typ silnika 2-suwowy
Marka AL-KO
Przełącznik "Ready to start" nie
Primer tak
Moc w kW 0.9
System Easy Start nie
Ilość cylindrów 1
Moc w KM 1
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Linia Easy
Wartość drgań w m/s² 8.3
Pojemność w cm³ 32
Długość cięcia w cm 25
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.8
Zapasowa szpula nie
Poziom hałasu w dB(A) 111
Średnica wału w mm 26
Elektryczny rozrusznik nie
Wartość K w m/s² 1
Ssanie automatyczne Nie
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.