KOSA SPALINOWA BC 400 L

KOSA SPALINOWA BC 400 L

Numer produktu: 113759

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 41
Dzielony wał brak
Wartość drgań w m/s² 7.41
Primer tak
Poziom hałasu w dB(A) 112
System Easy Start nie
Długość cięcia w cm 25
Wartość K w m/s² 1
Silnik Spalinowy
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Przełącznik "Ready to start" nie
Pojemność zbiornika paliwa w l 1
Zapasowa szpula nie
Ssanie automatyczne Nie
Linia Comfort
Gwar. poziom hałasu w db(A) 114
Typ silnika 2-suwowy
Elektryczny rozrusznik nie
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 98
Moc w kW 1.25
Marka AL-KO
Moc w KM 1
Pojemność w cm³ 39
Obr./min 7000
Średnica wału w mm 26
Ilość cylindrów 1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.