Kosa Elektryczna Bc 1000 E

Numer produktu: 112923
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
… Elektryczna kosa ze składaną rurą prowadzącą , wykonaną z aluminium i regulowanym uchwytem typu L , Odpowiednio wyważona waga , Kolejnym plusem jest rozkładany wałek, który ułatwia przechowywanie i transport urządzenia .

Twoje korzyści

Doskonała równowaga

Doskonała równowaga

Dzięki optymalnemu rozkładowi ciężaru i pasowi nośnemu praca z użyciem mocnych kos elektrycznych idzie jak z płatka.

Dane techniczne

Silnik Elektryczny
Waga netto w kg 3.9 KG
Waga brutto w kg 4.9 KG
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Średnica gwintu (mm) 2.5 MM
Długość gwintu (cm) 450 CM
Regulowany uchwyt tak
Długość kartonu w cm 27 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Dzielony wał tak
Średnica wału w mm 25 MM
Żyłka tnąca w cm 35 CM
Długość cięcia w cm 23 CM
Marka AL-KO
Linia Premium
Instrukcje Download (3.47MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.