KOSA SPALINOWA BC 330 L

Numer produktu: 113757

Dane techniczne

Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Dzielony wał brak
Silnik Spalinowy
Poziom hałasu w dB(A) 111
Wartość drgań w m/s² 8.3
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 98
Wartość K w m/s² 1
Długość cięcia w cm 25
Zapasowa szpula nie
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Średnica wału w mm 26
Marka AL-KO
Linia Easy
Żyłka tnąca w cm 41
Moc w KM 1
Moc w kW 0.9
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność w cm³ 32
Obr./min 7000
Ilość cylindrów 1
System Easy Start nie
Elektryczny rozrusznik nie
Przełącznik "Ready to start" nie
Ssanie automatyczne Nie
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.