MULTITOOL MT 42 solo® by AL-KO 36 V+CSA+HTA SET

Numer produktu: 127588 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Jedno urządzenie wiele funkcji
  • Łatwa praca dzięki niskiej wadze
  • Praca bez emisji spalin hałasu
  • Długa żywotność baterii
  • Mocny akumulator litowo-jonowy 42 V / 7,5 AH
  • Zestaw zawiera nożyce do żywopłotu, sekator, ładowarkę i akumulator

Urządzenie wielofunkcyjne AL-KO - zestaw narzędzi do pielęgnacji ogrodu. 

...

Dane techniczne

Numer produktu 127588
EAN 4003718061277
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Rodzina akumulatorów AL-KO Power 36V

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (641.45KB)
Download (1015.74KB)
Download (2.93MB)
Download (3.87MB)
Download (4MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.