PODKASZARKA ELEKTRYCZNA BC 1200 E

Numer produktu: 112924 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 200 W
  • Uchwyt: Tak
  • Dodatkowa rękojeść: tak, z regulacją
  • Szerokość robocza: żyłka 35 cm / nóż 23 cm
  • Żyłka tnąca: podwójna żyłka nylonowa
  • Regulacja żyłki: automatyka impulsowa
  • Uchwyt szpuli zamiennej: nie
  • Rura prowadząca: dzielona, aluminium
  • Odchylona głowica tnąca: nie

Najczęściej kupowane razem

524,00 zł
Ten produkt
43,05 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

567,05 zł *

Podkaszarka elektryczna BC 1200 E

Sprawdzony pomocnik dla wymagających.

Lekki, poręczny i wytrzymały – to czego potrzebujesz: AL-KO BC 1200 E zapewnia doskonały efekt koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Podkaszarka elektryczna AL-KO pracuje bez spalin i cicho w przydomowych ogródkach. Niska waga, optymalnie rozłożona na ergonomicznym aluminiowym trzonie oraz główny i regulowany dodatkowy uchwyt sprawiają, że obsługa jest dziecinnie prosta.

 

Szczegóły techniczne podkaszarki elektrycznej BC 1200 E

AL-KO BC 1200 E to mobilny, łatwy w obsłudze pomocnik w ogrodzie, ważący zaledwie 5,1 kg. Posiada ergonomiczny aluminiowy trzon i listwę chroniąca sąsiednie rośliny, aby chronić sąsiednie rośliny i łatwo zachować odległość od ścian domu lub ogrodzenia.

Mocny silnik niezawodnie wykonuje swoją pracę.

Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić odpowiednią długość żyłki podczas pracy - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię.

Twoja swoboda: ta zaawansowana podkaszarka elektryczna AL-KO to klasyk dla ogrodników hobbystów i początkujących. Dzięki napędowi elektrycznemu Twoi sąsiedzi posiadają ciszę, a Ty przycinasz o każdej porze dnia.

 

Sprzedaż podkaszarki elektrycznej BC 1200 E

Podkaszarkę elektryczną można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Wartość drgań w m/s² 4.44
Waga netto w kg 4.1 KG
Poziom hałasu w dB(A) 94
Wartość K w m/s² 1
Długość cięcia w cm 23 CM
Zapasowa szpula nie
Średnica wału w mm 25 MM
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Dzielony wał tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Silnik Elektryczny
Marka AL-KO
Linia Premium
Żyłka tnąca w cm 35 CM
Silnik szczotkowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.