PODCINARKA GT 4030 Li ENERGY FLEX

Numer produktu: 113608 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Czasy pracy/ładowania (4,0 Ah): 60/90 min
  • Czasy pracy/ładowania (5,0 Ah): 80/120 min
  • Szerokość robocza: 30 cm
  • Odchylona głowica tnąca: Tak
  • Żyłka tnąca: Nylonowa
  • Uchwyt: z regulacją wysokości
  • Dodatkowa rękojeść: Tak, z regulacją
  • Waga: 2,4 kg (bez akumulatora)

Najczęściej kupowane razem

459,00 zł
Ten produkt
209,00 zł
Duża ilość
589,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.257,00 zł *

Podcinarka GT 4030

AL-KO GT 4030 z rodziny AL-KO ENERGY FLEX przekonuje doskonałymi wynikami koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Wydajna akumulatorowa podkaszarka ogrodowa pracuje cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysoka wydajność akumulatora w połączeniu z dużą szerokością koszenia i łatwą obsługą dzięki ruchomej głowicy tnącej, regulowanemu dodatkowemu uchwytowi i automatyce impulsowej ułatwia precyzyjne i szybkie przycinanie wszystkich powierzchni, krawędzi i zakamarków ogrodu.

 

Szczegóły techniczne podcinarki GT 4030

Wydajny akumulator 36 V o czasie pracy od 60 do 80 minut (w zależności od akumulatora) i szerokości koszenia 30 cm zapewniają, że AL-KO GT 4030 skutecznie przycina duże powierzchnie. Akumulator Li-Ion AL-KO ładuje się od 90 do 120 minut (w zależności od akumulatora). Wydajna podkaszarka do ogrodu zapewnia moc do precyzyjnego przycinania nawet trudnych obszarów. Ruchoma głowica żyłki, którą można obracać o 180 stopni, z listwą chroniącą rośliny, zapewnia maksymalną precyzję przy koszeniu. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość żyłki podczas przycinania, stukając głowicą żyłkową o ziemię. Indywidualna regulacja wysokości roboczej jest możliwa za pomocą wysuwanej aluminiowej rączki teleskopowej.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO ENERGY FLEX

W zestawie: podcinarka GT 4030

 

Sprzedaż podcinarki GT 4030

Podcinarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Regulowana głowica tnąca tak
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 80
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 60
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Dzielony wał brak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120
Poziom hałasu w dB(A) 90
Zapasowa szpula tak
Wartość K w m/s² 1
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 70
Wartość drgań w m/s² 2.5
Silnik Akumulatorowy
Rura teleskopowa tak
Marka AL-KO
Linia Comfort
Żyłka tnąca w cm 30
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.