Informujemy, że od 26.03 od 18:00 do 27.03 do 9:00 będziemy prowadzić prace konserwacyjne. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie. Dziękujmy za zrozumienie.

PODKASZARKA ELEKTRYCZNA GTE 350 CLASSIC

Numer produktu: 112928 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 350 W
  • Uchwyt: Tak
  • Dodatkowa rękojeść: tak, z regulacją
  • Szerokość robocza: żyłka 25 cm
  • Żyłka tnąca: podwójna żyłka nylonowa
  • Regulacja żyłki: automatyka impulsowa
  • Uchwyt szpuli zamiennej: nie
  • Rura prowadząca: teleskop, aluminium
  • Odchylona głowica tnąca: nie

Najczęściej kupowane razem

303,00 zł
Ten produkt
43,05 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

346,05 zł *

Podkaszarka elektryczna GTE 350 CLASSIC

Sprawdzony pomocnik dla początkujących.

Lekki, poręczny i wytrzymały – to czego potrzebujesz: AL-KO GTE 350 zapewnia doskonały efekt koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Podkaszarka elektryczna AL-KO pracuje bez spalin i cicho w przydomowych ogródkach. Niska waga, optymalnie rozłożona na ergonomicznym teleskopowym aluminiowym trzonie oraz główny i regulowany dodatkowy uchwyt sprawiają, że obsługa jest dziecinnie prosta.

 

Szczegóły techniczne podkaszarki elektrycznej GTE 350 CLASSIC

AL-KO GTE 350 to mobilny, łatwy w obsłudze pomocnik w ogrodzie, ważący zaledwie 2,3 kg. Posiada ergonomiczny teleskopowy aluminiowy trzon i listwę chroniąca sąsiednie rośliny, aby chronić sąsiednie rośliny i łatwo zachować odległość od ścian domu lub ogrodzenia.

Mocny silnik niezawodnie wykonuje swoją pracę.

Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić odpowiednią długość żyłki podczas pracy - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię.

Twoja swoboda: ta kompaktowa podkaszarka elektryczna AL-KO to klasyk dla ogrodników hobbystów i początkujących. Dzięki napędowi elektrycznemu Twoi sąsiedzi posiadają ciszę, a Ty przycinasz o każdej porze dnia.

 

Sprzedaż podkaszarki elektrycznej GTE 350 CLASSIC

Podkaszarkę elektryczną można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Precyzja po sam brzeg

Precyzja po sam brzeg

Pałąk chroniący rośliny i koło umożliwiają dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach bez wyrządzania szkód.

Dane techniczne

Moc silnika w W 350 W
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 25 CM
Linia Easy
Waga netto w kg 2.3 KG
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Wartość drgań w m/s² 3.15
Regulowana głowica tnąca nie
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Rura teleskopowa tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Dzielony wał brak
Zapasowa szpula nie
Wartość K w m/s² 2.5
Poziom hałasu w dB(A) 94
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Silnik Elektryczny
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.