PODKASZARKA ELEKTRYCZNA GTE 550 PREMIUM

Numer produktu: 112926 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 550 W
  • Uchwyt: Tak
  • Dodatkowa rękojeść: tak, z regulacją
  • Szerokość robocza: żyłka 30 cm
  • Żyłka tnąca: podwójna żyłka nylonowa
  • Regulacja żyłki: automatyka impulsowa
  • Uchwyt szpuli zamiennej: tak
  • Rura prowadząca: teleskop, aluminium
  • Odchylona głowica tnąca: tak

Najczęściej kupowane razem

385,00 zł
Ten produkt
809,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.194,00 zł *

Podkaszarka elektryczna GTE 550

Sprawdzony pomocnik dla średnio zaawansowanych.

Lekki, poręczny i wytrzymały – to czego potrzebujesz: AL-KO GTE 550 zapewnia doskonały efekt koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Podkaszarka elektryczna AL-KO pracuje bez spalin i cicho w przydomowych ogródkach. Niska waga, optymalnie rozłożona na ergonomicznym teleskopowym aluminiowym trzonie oraz główny i regulowany dodatkowy uchwyt sprawiają, że obsługa jest dziecinnie prosta.

 

Szczegóły techniczne podkaszarki elektrycznej GTE 550

AL-KO GTE 550 to mobilny, łatwy w obsłudze pomocnik w ogrodzie, ważący zaledwie 3,0 kg. Posiada ergonomiczny teleskopowy aluminiowy trzon, odchyloną głowicę tnącą, uchwyt szpuli zamiennej  i listwę chroniąca sąsiednie rośliny, aby chronić sąsiednie rośliny i łatwo zachować odległość od ścian domu lub ogrodzenia.

Mocny silnik niezawodnie wykonuje swoją pracę.

Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić odpowiednią długość żyłki podczas pracy - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię.

Twoja swoboda: ta kompaktowa podkaszarka elektryczna AL-KO to klasyk dla ogrodników hobbystów i początkujących. Dzięki napędowi elektrycznemu Twoi sąsiedzi posiadają ciszę, a Ty przycinasz o każdej porze dnia.

 

Sprzedaż podkaszarki elektrycznej GTE 550

Podkaszarkę elektryczną można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Poz. hałasu z LpA w dB(A) 83
Regulowana głowica tnąca tak
Silnik Elektryczny
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Poziom hałasu w dB(A) 94
Wartość K w m/s² 2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Dzielony wał brak
Zapasowa szpula tak
Wartość drgań w m/s² 3.15
Rura teleskopowa tak
Marka AL-KO
Linia Comfort
Szerokość robocza w cm 30
Moc silnika w W 550
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.