WERTYKULATOR 38 E COMBI COMFORT

Numer produktu: 112800 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc / Silnik: 1 300 W / Elektryczny
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 38 cm
  • Powierzchnia robocza: 800 m2
  • Wałek wertykulujący: 14 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 24 stalowe sprężynki
  • Kosz: 55 l
  • Waga: 14 kg

Wertykulator COMBI 38 E COMFORT

Wertykulator AL-KO Combi Care 38 E Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 800 m².

Z elektrycznym wertykulatorem AL-KO Combi Care 38 E Comfort możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora COMBI 38 E COMFORT

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort jest zasilany silnikiem o mocy 1300 W, który może być zasilany z sieci domowej (230 V). Oznacza to, że wertykulator elektryczny może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora lub uzupełniać paliwa we wertykulatorze.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

 

Sprzedaż wertykulatora COMBI 38 E COMFORT

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Zawsze właściwa głębokość robocza

Zawsze właściwa głębokość robocza

Głębokość roboczą wertykulatora aeratora można ustawiać w pięciu położeniach jednym ruchem ręki. Sprawdź właściwą pozycję podczas pracy, aby noże przy wertykulowania i sprężyny przy napowietrzania trawnika nie uszkodziły korzeni trawy.

Quick Roller Changes

Quick Roller Changes

Quick and easy, the rollers are changed without tools by means of a thumbscrew. An optical safety indicator indicates whether the roller has been inserted correctly.

Height Adjustment

Height Adjustment

The 4 stage height adjustment of the handlebar is securely integrated in the housing enabling the handle bar height to be adjusted depending on the users height for comfortable working.

Ventilation

Ventilation

The large ventilation slots ensure adequate ventilation of the engine and are attractively integrated in the housing.

Easy to Clean

Easy to Clean

The smooth underbody of the scarifier means that when the scarifying work is completed, cleaning the machine is quick and easy.

Dane techniczne

Moc silnika w W 1300 W
Marka AL-KO
Linia Comfort
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Długość produktu w cm 106 CM
Wysokość produktu w cm 109 CM
Szerokość produktu w cm 55 CM
Wartość K w m/s² 1.5
Numer zębów rolki wentylatora 24
Średnica tylnych kół w mm 60 MM
Liczba noży stalowych 14
Możliwa wentylacja tak
Wartość drgań w m/s² 8
Poziom hałasu w dB(A) 93
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
pojemność kosza 55 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Waga netto w kg 15.1 KG
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 6
Szerokość pracy - aercja 37 CM
Obudowa Plastikowy
Silnik Elektryczny
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Koła z łożyskami kulkowymi nie
powierzchnia do mkw 800
Materiał kosza Materiał
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Szerokość robocza 38 CM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Instrukcje Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.