WERTYKULATOR 38 E COMBI COMFORT

Numer produktu: 112800 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc / Silnik: 1 300 W / Elektryczny
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 38 cm
  • Powierzchnia robocza: 800 m2
  • Wałek wertykulujący: 14 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 24 stalowe sprężynki
  • Kosz: 55 l
  • Waga: 14 kg

Wertykulator COMBI 38 E COMFORT

Wertykulator AL-KO Combi Care 38 E Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 800 m².

Z elektrycznym wertykulatorem AL-KO Combi Care 38 E Comfort możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora COMBI 38 E COMFORT

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort jest zasilany silnikiem o mocy 1300 W, który może być zasilany z sieci domowej (230 V). Oznacza to, że wertykulator elektryczny może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora lub uzupełniać paliwa we wertykulatorze.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator elektryczny AL-KO Combi Care 38 E Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

 

Sprzedaż wertykulatora COMBI 38 E COMFORT

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112800
EAN 4003718042245
Waga netto w kg 15.1 KG
Szerokość produktu w cm 55 CM
Długość produktu w cm 106 CM
Waga brutto w kg 17.1 KG
Wysokość produktu w cm 109 CM
Obudowa Plastikowy
Szerokość robocza 38 CM
Liczba noży stalowych 14
Maks. głęb. wertykulacji w mm 16 MM
Min. głęb. wertykulacji w mm 3 MM
Szerokość pracy - aercja 37 CM
Scarifying Max Depth (mm) 16 MM
Scarifying Min Depth (mm) 3 MM
Numer zębów rolki wentylatora 24
Możliwa wentylacja tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Elektryczny

Handle system

Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Working area

powierzchnia do mkw 800 QM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 55 L
Materiał kosza Materiał

Engine

Moc silnika w W 1300 W

Mowing System

Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna

Traction System

Średnica tylnych kół w mm 60 MM
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Koła z łożyskami kulkowymi nie

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (8.06MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.